remonty gorzów

Oferta

Nie mają Państwo pomysłu na remont ?

Zostawcie to nam. Pomożemy Państwu w doborze materiałów mebli i dekoracji. Wszystko to zobaczycie na specjalnie dla Państwa przygotowanym projekcie, zanim zaczniemy pracę.

Czym więcej tym mniej

Jeżeli zdecydują się Państwo na remont oraz meble w zabudowie jednocześnie, oferujemy zniżkę na wykonanie mebli w wysokości 50%.

Zarezerwuj sobie termin

Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że wykonamy usługę w planowanym przez Państwa terminie, proponujemy dokonać rezerwacji dogodnej dla siebie daty remontu. Prowadzimy zapisy nawet z półrocznym wyprzedzeniem.

Zakupy - z nami taniej!

Nasza firma pomaga w robieniu wszystkich zakupów związanych z remontem. Służymy fachowym doradztwem i poradami związanymi z wyborem materiałów, mebli i dekoracji. Dodatkowo dowieziemy je własnym transportem i wniesiemy w ustalone miejsce. A dzięki wieloletniej współpracy z wieloma firmami w Gorzowie, wszystkie potrzebne materiały kupujemy w korzystnych cenach, dzięki czemu klient oszczędza czas i pieniądze !!!

Volbit remonty Gorzów Wielkopolski - Zobacz z kim współpracujemy

 • remonty gorzów meble kuchenne pod zabudowe

  Klient jest najważniejszy

  Szanujemy czas naszych klientów, dlatego staramy się, aby remonty były jak najmniej uciążliwe i trwały jak najkrócej dlatego pracujemy 7 dni w tygodnu nawet po 12 h na dobę.
 • Sprawdź nasze ceny "to nic nie kosztuje"

  Dojazd do klienta, pomiary, kosztorys, to wszystko za absolutne "0zł"
  a do każdego zlecenia nasz projektant wykona wizualizację "3D"
  bez dodatkowych kosztów.